kominki nowoczesne i tradycyjne
grille ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
piece retro, piece chlebowe

KOMINKI nowoczesne i tradycyjne
GRILLE ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
PIECE retro, piece chlebowe

Grille ogrodowe - projektowanie, doradztwo, montaż

Wspólne biesiadowanie przy palenisku na świeżym powietrzu kojarzy nam się z mile spędzonym czasem w gronie najbliższych. Aby móc najbardziej cieszyć się przyrządzaniem posiłków na zewnątrz, warto zainwestować w specjalne konstrukcje, jakimi są nowoczesne grille ogrodowe – betonowe, murowane lub kamienne. Tego typu urządzenie może być też wyposażone w dużą wędzarnię, w której przygotujesz rzemieślnicze wyroby mięsne o sprawdzonym składzie.

Wyjątkowa ozdoba do ogrodu na zamówienie oraz miejsce, przy którym spędzisz czas z bliskimi

Zazwyczaj spędzanie czasu przy potrawach przyrządzanych na wolnym powietrzu odbywa się przy grillu wolnostojącym, który nie zawsze jest rozwiązaniem trwałym. Jeśli uwielbiasz cieszyć się potrawami z rusztu w gronie rodziny lub przyjaciół, typowe palenisko może okazać się zbyt małe i niewystarczająco wydajne. Nowoczesny, duży grill ogrodowy - betonowy, murowany lub z kamienia - może być zaprojektowany od A do Z, przez co idealnie wpisze się w estetykę Twojego domu oraz wszelkiej otaczającej go infrastruktury. To ponadczasowa i niezwykle funkcjonalna ozdoba na zamówienie, która będzie służyła Tobie oraz pozostałym domownikom przez długie lata.

Duży grill betonowy, kamienny lub murowany na zamówienie sprawdzi się zarówno w ogrodach przy domach wykonanych z drewna, jak i nowoczesnych budynkach. Może być w pełni dostosowany do Twoich potrzeb - pod względem wyglądu, rozmiaru oraz zastosowanej technologii. Takie rozwiązanie zamówisz w naszej firmie - ZDUNMAX ze Słupska przeprowadzi budowę oraz przedstawi przykładowe projekty wykonanych prac. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz pomorskiego, gdzie wyposażamy działki naszych klientów w najwyższej klasy murowane piece zewnętrzne.

Przyrządzanie własnych wędlin - betonowy, kamienny grill ogrodowy z wędzarnią

Domowe wędliny są doceniane zarówno przez miłośników zdrowego odżywiania, jak i tych, którzy przywiązani są do tradycyjnych, staropolskich wyrobów. Konstrukcja, jaką jest nowoczesny murowany lub kamienny piec, poza paleniskiem do grillowania, może być wyposażona również w specjalny system wędzarniczy.

Taki piec może być wykonany z betonu lub kamienia. Może zostać też wymurowany w wybranym przez klienta miejscu. To bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie, które przygotowane przez profesjonalnego zduna jest przede wszystkim trwałe, ale też odpowiednio zaizolowane. Ogrodowe wędzarnie nadają się do przygotowywania dużych ilości żywności w jednym czasie, przez co doceniane są zwłaszcza przez rzemieślników oraz osoby, które mają dużą rodzinę. W ZDUNMAX możesz zamówić swój nowy, indywidualny projekt bądź skorzystać z takiego, który już mamy w swoich zasobach!