kominki nowoczesne i tradycyjne
grille ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
piece retro, piece chlebowe

KOMINKI nowoczesne i tradycyjne
GRILLE ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
PIECE retro, piece chlebowe

Kominki nowoczesne - projektowanie, doradztwo, montaż

Uwielbiamy otaczać się pięknymi rzeczami - to leży w naszej naturze i sprawia, że znacznie lepiej czujemy się w swoich domach. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań dekoracyjnych, a przy okazji funkcjonalnych, które są stosowane w dużych wnętrzach, są kominki nowoczesne na drewno. Taki rodzaj ozdoby może występować pod wieloma postaciami - wolnostojącej kozy, konstrukcji w stylu klasycznym lub innowacyjnego, elektrycznego urządzenia narożnego.

Niezależnie od Twoich preferencji co do wyglądu pomieszczeń - jesteśmy przekonani, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkach zrealizowanych aranżacji nasza firma dostarczy Ci rozwiązanie, które pozwoli Ci się cieszyć pięknem spalanego drewna i będzie idealnie pasowało do Twojego domu. Pochodzimy ze Słupska w województwie pomorskim, ale z przyjemnością obsługujemy też klientów w zachodniopomorskiego oraz innych, okolicznych regionów Polski.

Kominki nowoczesne w salonie - aranżacje, sprzedaż i montaż

Czasami znalezienie tego idealnego wzoru konstrukcji graniczy z cudem. Jeśli masz własny pomysł na to, jak będzie prezentował się ten, w który będzie wyposażony Twój salon - zgłoś się do nas! Gwarantujemy, że przygotowana przez nas aranżacja będzie odwzorowywała Twoje osobiste oczekiwania. Tworzymy stałe i wolnostojące kominki od podstaw - kompleksowo zajmujemy się również montażem oraz podłączeniem zarówno tych klasycznych, jak i elektrycznych.

Ten wyjątkowy element wyposażenia salonu powinien idealnie współgrać z otoczeniem. W nowoczesnych wnętrzach doceniane są proste formy, w których palenisko ukryte jest za taflą krystalicznie czystego szkła. Proste urządzenie może być zasilane elektrycznie, gazowo lub opalane drewnem - poza walorami estetycznymi, taka aranżacja pełnić może także funkcję podstawowego źródła ciepła w Twoim domu.

Dlaczego warto zdecydować się na nowoczesne kominki elektryczne?

Modele przeznaczone do salonu od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem - zarówno wśród klientów, którzy dopiero budują swój wymarzony dom, jak i tych, którzy remontują swoje obecne mieszkania. Nowoczesne kominki gazowe, elektryczne lub opalane drewnem stanowią gwarancję, że wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru. Te designerskie aranżacje, które są projektowane i instalowane przez naszą firmę, to rozwiązania ponadczasowe i będą zachwycały przez długie lata.

We współczesnych aranżacjach salonów doskonale sprawdzają się kominki nowoczesne wolnostojące elektryczne i na drewno, których montaż i nie wymaga gruntownej przebudowy pomieszczenia. Designerska koza wykonana z metalu doskonale będzie pasowała do wnętrz surowych, np. minimalistycznych lub industrialnych. Dzięki zastosowaniu szlachetnych, długowiecznych tworzyw oraz kunsztowi ręcznego wykonania będą mogły one stanowić nie tylko proste i niezawodne źródło ciepła ze spalanego drewna, ale też niezwykle estetyczną dekorację w salonie.