kominki nowoczesne i tradycyjne
grille ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
piece retro, piece chlebowe

KOMINKI nowoczesne i tradycyjne
GRILLE ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
PIECE retro, piece chlebowe

Kominki tradycyjne - projektowanie, doradztwo, montaż

Klasyczne rozwiązania w salonach od lat doceniane są zarówno przez młodych, jak i dojrzałych posiadaczy domów jednorodzinnych. O ciepło domowego ogniska oraz wyjątkową estetykę wnętrza możesz zadbać, decydując się na instalację kominka narożnego lub otwartego, który nie tylko będzie wartościową ozdobą, ale też przede wszystkim może stać się niezwykle funkcjonalnym urządzeniem grzewczym.

Kominki tradycyjne - aranżacje, które przykuwają wzrok

Tego typu konstrukcje zdecydowanie wpływają na odbiór wizualny całego salonu. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze, którego centrum stanowi palenisko, charakteryzuje się niezwykłą przytulnością. Klasyczne rozwiązania grzewcze, narożne lub otwarte, które przygotowuje nasza firma, nadają się do stosowania zarówno we wnętrzach urządzonych w harmonijnym, tradycyjnym stylu, jak i tych nowoczesnych.

Mnogość rodzajów konstrukcji sprawia, że z powodzeniem można zaaranżować ich wygląd oraz funkcjonalność do potrzeb mieszkańców i ich osobistych preferencji. Dostępne są różne warianty tego typu urządzeń, a wśród nich wysoką popularnością cieszą się:

  • Kominki tradycyjne narożne: umiejscowione w rogu pomieszczenia, mogą być zainstalowane pod skosem bądź prostopadle do ściany. Świetnie sprawdzają się także we wnętrzach o otwartym charakterze - czyli np. takich, które łączą w sobie funkcjonalności kuchni, jadalni i salonu. Mogą być wyposażone w nawet 3 szyby, zza których widoczne będą pięknie prezentujące się płomienie.
  • Kominki tradycyjne otwarte: czyli najbardziej znana użytkownikom forma aranżacji. Urządzenie to nie jest wyposażone w żadną szybę osłonową, przez co palenisko jest bezpośrednio widoczne. Taki rodzaj konstrukcji, umiejscowiony w samym centrum salonu, stanowi jego estetyczne zwieńczenie, a użytkownikom pozwala cieszyć się ciepłem bijącym bezpośrednio od żywego płomienia.

Kominki tradycyjne w salonie - aranżacje wykonane przez doświadczonego zduna

Aby móc cieszyć się piękną stylistyką oraz dokładnie takim urządzeniem, o jakim marzysz, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem tego typu rozwiązań. Dzięki temu możesz liczyć na to, że wszelkie Twoje oczekiwania odnośnie do wyglądu oraz funkcjonalności (np. rodzaju opału, paleniska, zastosowania nowoczesnych systemów dystrybucji ciepła) zostaną uwzględnione, a zamówienie zostanie zrealizowane z najwyższą starannością.

ZDUNMAX ze Słupska w woj. pomorskim z przyjemnością stworzy Twój wymarzony kominek do salonu - zarówno tradycyjny, jak i nowoczesny, w formie otwartej bądź narożnej.