kominki nowoczesne i tradycyjne
grille ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
piece retro, piece chlebowe

KOMINKI nowoczesne i tradycyjne
GRILLE ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
PIECE retro, piece chlebowe

Kuchnie kaflowe - projektowanie, doradztwo, montaż

Stare, tradycyjne konstrukcje, które służyły w dawnych domostwach jednocześnie do ocieplania murów oraz do przyrządzania posiłków, niekoniecznie muszą dobrze kojarzyć się osobom z młodego pokolenia. Tymczasem klasyczne kuchnie i piece kaflowe mogą spektakularnie się prezentować, a jednocześnie być najbardziej oszczędnym i wydajnym źródłem ciepła w starym budownictwie. Miłośnicy rozwiązań tego typu mogą zwrócić się do profesjonalnego zduna - wówczas mają pewność, że budowa konstrukcji przebiega według wszelkich zasad bezpieczeństwa, a samo urządzenie będzie służyło przez długie lata.

Kuchnie kaflowe z piecem chlebowym - tradycyjna budowla, którą pokochasz

Przygotowywanie posiłków dla najbliższych zazwyczaj wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń AGD. Oddzielna płyta grzewcza, piekarnik wolnostojący i chlebowy oraz całe mnóstwo innych sprzętów nie tylko chłoną energię elektryczną, ale też zabierają przestrzeń. Konstrukcja, jaką jest piec kaflowy kuchenny, to przede wszystkim funkcjonalne, ale współcześnie również niezwykle estetyczne rozwiązanie, które sprawdzi się we wnętrzach tradycyjnych oraz rustykalnych.

Piec kaflowy, stały lub wolnostojący, może być wykorzystany jako podstawowe źródło ciepła w całym budynku - dzięki systemowi rozprowadzania ogrzanego powietrza możliwe jest zwiększanie temperatury w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Nowoczesne kuchnie kaflowe z płaszczem wodnym, który zasila kaloryfery, stanowią rozwiązanie ekologiczne oraz ekonomiczne. W połączeniu z dodatkowymi funkcjonalnościami - np. specjalnym paleniskiem do wypieku chleba czy płytą żeliwną do gotowania, taka infrastruktura staje się sercem całego domu.

Nowoczesne kuchnie kaflowe - połączenie technologii z ponadczasową estetyką

Współczesny piec może być dodatkowo wyposażony w ruszt do chleba, piekarnik elektryczny czy płytę indukcyjną. Takie unowocześnienia są popularne zwłaszcza wśród osób, które doceniają piękny wygląd tych szlachetnych konstrukcji i nie chcą ich wyburzać. Jeśli zależy Ci na tym, by zrewitalizować swój piec i nadać mu nowy charakter - zgłoś się do profesjonalnego zduna, który zajmie się przebudową w sposób bezpieczny i zgodny ze sztuką.

ZDUNMAX ze Słupska zajmuje się budową nowych kuchni oraz renowacją tych, które są obecne w domach od dziesiątek lat. Działamy na terenie województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego, gdzie z przyjemnością wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów oraz świadczymy dla nich kompleksowe usługi. Przygotujemy nowoczesny projekt aranżacji oraz dokonamy instalacji.