kominki nowoczesne i tradycyjne
grille ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
piece retro, piece chlebowe

KOMINKI nowoczesne i tradycyjne
GRILLE ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
PIECE retro, piece chlebowe

Piece chlebowe - projektowanie, doradztwo, montaż

Samodzielne przyrządzanie posiłków na wolnym powietrzu jest nie tylko przyjemną sztuką, ale też sposobem na spędzanie wolnego czasu. Któż z nas nie lubi biesiadowania w gronie najbliższych przy grillu lub wspólnego przygotowywania wędlin dla całej rodziny?

Infrastruktura, jaką jest piec chlebowy z wędzarnią i grillem w ogrodzie to bardzo praktyczny, a przede wszystkim estetyczny sposób na urozmaicenie przestrzeni wokół domu. Tego typu konstrukcja sprawdzi się zarówno w pobliżu budynków tradycyjnych, jak i tych wzniesionych w nowoczesnym stylu. Istnieje możliwość zaprojektowania takiego urządzenia na wymiar - zarówno jego wyglądu, jak i aspektów funkcjonalnych.

Ogrodowe piece chlebowe na wymiar z grillem i wędzarnią - konstrukcja

Przyrządzanie domowego pieczywa jest szlachetną sztuką, która doceniana jest przez miłośników domowych wypieków. Najlepiej smakuje to pieczywo, które powstaje w tradycyjnym piecu opalanym drewnem.

Konstrukcja, jaką jest ogrodowy piec chlebowy na wymiar, może mieć dowolny kształt oraz może być wykonana z różnego rodzaju materiałów - od betonu, przez cegły, aż po kamień. Najważniejszym elementem konstrukcyjnym jest oczywiście bezpieczna oraz szczelna komora, w której umieszczany jest chleb do wypieku.

Izolację całego projektu wykonuje się z odpornych oraz optymalnie zabezpieczających komorę przed utratą ciepła materiałów, takich jak np. wełna mineralna czy gruba warstwa perlitu. Odprowadzanie spalin odbywa się poprzez specjalnie dopasowany do parametrów grzewczych i wymiarów komin lub wentylację.

Zazwyczaj piec chlebowy ogrodowy występuje jako jeden z elementów konstrukcji na wymiar, w której obecne są również takie urządzenia, jak grill, wędzarnia, a nawet płyta z fajerkami. Nie ma jednak żadnych przeszkód, by wznieść jedynie samą przestrzeń do wypieku - w ZDUNMAX weźmiemy pod uwagę wszelkie Twoje preferencje oraz potrzeby.

Piece chlebowe na wymiar - kompleksowe doradztwo, projekty, sprzedaż oraz montaż

Firmę ZDUNMAX ze Słupska tworzy zespół doświadczonych specjalistów w zakresie projektowania, montażu oraz sprzedaży gotowych konstrukcji ogrodowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. U nas możesz zamówić projekty urządzeń takich jak ogrodowy grill czy wędzarnia.

Doradzimy Ci w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań do Twojego domu oraz okolicznej przestrzeni. Jeśli nie masz pomysłu na aranżację kuchni na świeżym powietrzu, z przyjemnością przedstawimy Ci nasze dotychczasowe realizacje oraz przykładowe projekty tego typu urządzeń.