kominki nowoczesne i tradycyjne
grille ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
piece retro, piece chlebowe

KOMINKI nowoczesne i tradycyjne
GRILLE ogrodowe, piecokominki, trzony kuchenne
PIECE retro, piece chlebowe

Wędzarnie domowe - projektowanie, doradztwo, montaż

Wyjątkowe wyroby mięsne od setek lat cieszą się ogromną popularnością. Rzemieślnicze wędliny o sprawdzonym składzie są uwielbiane zarówno przez miłośników zdrowego odżywiania, jak i osoby przywiązane do tradycyjnej, staropolskiej kuchni. Samodzielne przygotowywanie kiełbas, szynek i innych wyrobów jest możliwe w warunkach domowych - o ile Twoja działka jest wyposażona w urządzenie takie jak wędzarka ogrodowa.

Urządzenia do dymnej obróbki mięsiw - projektowanie, sprzedaż oraz montaż

Murowana wędzarnia domowa to rozwiązanie estetyczne, a przede wszystkim trwałe oraz umożliwiające przygotowywanie jakościowych posiłków na wolnym powietrzu. Może być rozbudowana o palenisko kominkowe, grilla, piec chlebowy lub płytę z fajerkami, dzięki czemu będzie stanowiła swoisty wielofunkcyjny, zewnętrzny kompleks kuchenny. Takie urządzenie pięknie wkomponuje się w wygląd Twojego ogrodu, a dzięki możliwości indywidualnego zaprojektowania - dopasuje się także do elewacji domu czy murów budynków gospodarczych.

Wędzarnia ogrodowa murowana to konstrukcja, która będzie Ci służyła przez dziesiątki sezonów. Jest to rodzaj zabudowy całorocznej, dzięki czemu niezależnie od pory roku możesz korzystać z jej funkcjonalności. W okresie wiosny, lata i jesieni, dzięki zbudowanemu grillowi możesz spędzać nieopodal czas z bliskimi i domownikami, racząc się wybornymi, domowymi potrawami przygotowanymi na ruszcie.

Profesjonalne usługi oraz gwarancja trwałości na lata

Wędzarnia ogrodowa z grillem murowana może być idealnie dostosowana pod względem stylistycznym do infrastruktury otaczającej Twoją posiadłość. Możliwości personalizacji są nieograniczone - jeśli tylko masz jakiś pomysł na zagospodarowanie tego typu konstrukcji, z pomocą profesjonalnego zduna możesz spełnić swoje marzenia o domowej produkcji mięsiw!

Z ogromną precyzją oraz zaangażowaniem wykonujemy konstrukcje, takie jak wędzarnie ogrodowe - murowane, z grillem, z kominkiem i wieloma innymi funkcjonalnościami. Skorzystaj z usług ZDUNMAX ze Słupska oraz zamów indywidualny projekt - jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy wyjątkową infrastrukturę do Twojego ogrodu, która będzie służyła Ci przez długie lata!

Nasza firma obsługuje klientów na terenie województwa pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Jesteśmy profesjonalistami o wieloletnim doświadczeniu, przez co z przyjemnością podejmujemy się nie tylko prac związanych z budową konstrukcji, ale też ich naprawą oraz renowacją.